MIKS AERA LÕHNAAINED NII HÄSTI LÕHNAVAD?

Muud difuusorid vabastavad lõhnaaineid lenduvuse järjekorras. Aera lõhnaained vabanevad plahvatuslikult kõik korraga miljardite lõhnamolekulidena, mis segunevad ümbritseva õhuga. Te saate tervikliku kauni lõhna, millel on põhi-, südame- ja tipunoodid. Päris lahe.

   SURROUND-SCENT TEHNOLOOGIA              REGULEERITAV LÕHNAEFEKT                      LÕHNAD, MIS EI TUHMU                         HÜPOALLERGEENNE


AERA MAAGIA

AINULAADNE LÕHNAELAMUS

Tibatillukesed lõhnamolekulid täidavad ruumi ühtlase hästi talutava lõhnaga.

PARIMAD LÕHNAAINED

Kõrgeima kvaliteediga lõhnaained ja eeterlikud õlid, jätkusuutlikult hangitud ja armastusega kokku segatud.

ÜLIM KONTROLL

Lülitage sisse ja välja, muutke või siis reguleerige lõhnatugevust ühe hetkega.

PUHTAM JA ÖKONOOMSEM

Õhus on vaja vähem lõhnaainet, mis muudab selle hüpoallergeenseks ning kauakestvaks.

PROGRAMMEERITAV

Kasutage rakendust kavandamaks lõhnade esitust just teie soovitud viisil ja teie soovitud ajal.


MIS ON EETERLIKUD ÕLID?

Eeterlikud õlid on väga keerukad lõhnavad keemilised ühendid, mis saadakse toorestest looduslikest taimse päritoluga materjalidest, kasutades ühte mitmetest erinevatest destilleerimismeetoditest. Kõik meie eeterlikud õlid on hangitud jätkusuutlikult ning tagavad absoluutselt parima kvaliteedi ja mõjususe.


KAS TEIE EETERLIKUD ÕLID ON MAHETOOTED?

Kuigi meie tooted on looduslikud, ei ole need kõik sertifitseeritud mahetoodetena. Seda seetõttu, et me püüame hankida kõige parema kvaliteediga koostisained ja mõnel juhul me usume, et suuremad eelised on koostisainete hankimisel nende loomulikust elukeskkonnast kui mahetalust. Näiteks tuleb meie aroomiteraapia koostisaine lavendel pigem Alpidest kui Ühendkuningriigis asuvast mahetalust.


MILLISE PRESSIMISEGA ON SAADUD TEIE EETERLIKUD ÕLID?

Meie segude puhul kasutatakse keerukat kombinatsiooni paljudest ekstraheerimistest, millest igaüks on valitud oma parima kvaliteedi tõttu just konkreetse rakenduse jaoks, mistõttu need varieeruvad selle poolest, milline on parim saadaolev kvaliteet iga eeterliku õli puhul.


KAS MA VÕIN KASUTADA EETERLIKE ÕLIDE SEGUSID OMA NAHAL?

Ei. Meie väga tugevalt kontsentreeritud, lahjendamata, puhaste eeterlike õlide segud on disainitud spetsiaalselt kontrollitult õhus hajutamiseks, kasutades Aera mikrotilgatehnoloogiat. Selline levitusviis loob lõhnaefekti õhus sisalduvate üliväikeste ainekontsentratsioonidega, kus on tavaliselt vähem kui 10 molekuli iga miljoni kohta. Meie kapslites sisalduv eeterlik õli on 100 000 korda tugevam ja võib põhjustada ärritust, kui seda kantakse otse nahale või ei kasutata õpetuste kohaselt.