KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED


Kui suure ruumi suudab Aera lõhnastada?

Aera kasutab üliväikeste lõhnamolekulide ühtlaseks jaotamiseks ruumis liikuvaid õhuvooge. Kui suur see ala on, sõltub lae kõrgusest, sellest, kas õhus on teisi osakesi, kas õhu ringlemist takistab miski ning sellest, milline on loomulik õhuvool ruumis. Kuid üldiselt, õigesti paigutatuna, lõhnastab üks Aera seade avatud põrandaplaaniga ruumi, mille lae kõrgus on 3,6 m ja pindala 46–92 m2.

Kus on Aera kapslid toodetud?

Kas Aera töötab patareidega?

Aera võimas Microdropleti tehnoloogia nõuab pistikupesa kasutamist.


Kui kauaks Aera kapslitest jätkub?

Lõhnakapslitest jätkub keskmiselt 800 tunniks. Aluseks on võetud see, et kapslid on seadistatud näidule 5, ning kapslite kasutusaeg võib aroomainest sõltuvalt pisut erineda.


MIDA TÄHENDAB „HÜPOALLERGEENNE“?

Sõna „hüpoallergeenne” kasutatakse vastutustundlikult ja siis, kui on tehtud tõsiseid pingutusi allergiliste reaktsioonide võimaluse vähendamiseks. Kõrgtehnoloogiline Aera seade tekitab hüpoallergeense lõhnaefekti lõhna- ja õhumolekulide vahelise suhtega alla 10 ppm (10 lõhnaosakest miljoni õhumolekuli kohta). See jääb tuntavalt allapoole õhku eralduva ainekontsentratsiooni künnist, mis võib põhjustada füsioloogilist allergilist reaktsiooni.


Kas ma võin kasutada enda aroomiõlisid?

Aera töötab ainult Aera kapslitega. Kapslid ei ole taastäidetavad.


Kuidas on Aera puhtam ja ohutum lõhnaküünaldest?

Lõhnaküünlad levitavad lõhna aroomiõli põlemisel. Põlemine ulatub 75–90 protsendini, ülejäänu eraldub tahmana, mis pole pideval sissehingamisel ohutu ning jätab pindadele plekke.


Kas ma võin aroomiaineid vahetada?

Jah! Vahetage neid nii sageli, kui soovite. Vajutusega eemaldatavad Aera kapslid lubavad ruumi lõhnastamiseks mõeldud aroomi kiiresti ja hõlpsalt vahetada.


Mida kujutab endast kuulus Microdropleti tehnoloogia?

Väga hea küsimus! Aera Microdropleti tehnoloogia muudab vedelikud üliväikesteks tilgakesteks, mis on viiskümmend korda väiksemad traditsiooniliste aerosoolide tilkadest. Nad muutuvad kohe nähtamatuteks lõhnamolekulideks, mis täidavad ruumi sekundite jooksul ühtlase lõhnaga. See on kõige puhtam, ohutum ja ühtlasem viis oma kodu lõhnastamiseks.


Mille poolest erineb Aera teistest hajutitest?

Aera on ainus Microdropleti tehnoloogial põhinev hajuti, mis loob puhtama, ohutuma ja ühtlasema lõhnakogemuse. Aera on hõlpsasti reguleeritav, see võimaldab lõhnatugevust kontrollida sõltuvalt ruumi suurusest ja isiklikest eelistustest. Aera Smarti abil on võimalik lõhnaainete eraldumist isegi programmeerida, et see toimuks automaatselt kindla ajakava alusel!


Mida Aera lõhnaained sisaldavad?

100% keskkonnasäästlikke eeterlikke õlisid ja ohutuid sünteetilisi aineid. Tunneme uhkust, et oleme kasutatud koostisainete osas läbipaistvad.


Kas Aera jätab pindadele õliseid plekke?

Ei. Aera patenteeritud Microdropleti tehnoloogia ei tekita kahjulikke lenduvaid orgaanilisi ühendeid ega jätta pindadele plekke.


Kas Aera aroomiained on valmistatud eeterlikest õlidest?

Jah! Kasutame oma aroomiainetes väga kvaliteetseid eeterlikke õlisid. Kasutame ka puhtaid ja ohutuid sünteetilisi aineid juhul, kui on teada, et essentsõli on allergeenne, selleks vajaliku tooraine kasutamine pole kestlik või kui see pole saanud IFRA (Rahvusvahelise Aroomiainete Liidu) ohutusluba.


Kas Aera kasutab aroomiainete koostises kahjulikke kemikaale?

Ei. Me peame vabatahtlikult kinni rangetest tervise- ja keskkonnaohutuspiirangutest. Kõik kasutatavad aroomiained on saanud IFRA (Rahvusvahelise Aroomiainete Liidu) heakskiidu ning vastavad ohutusstandarditele, mille aluseks on võetud eeldus, et neid hingatakse sisse pidevalt, kaheksa tundi päevas ja seitse päeva nädalas. Samuti oleme kasutatavate koostisainete osas 100% läbipaistvad. Täieliku koostisainete nimekirja leiate siit.


Kas Aera on perele ja lemmikloomadele ohutu?

Jah. Kui Aerat kasutatakse vastavalt juhendile, on Aera aroomiefekt hüpoallergeenne, vaba kahjulikest lenduvatest orgaanilistest ühenditest ega jäta pindadele plekke.


Kas Aerat müüakse koos lõhnakapslitega?

Kapsleid müüakse eraldi, ning aroomikapslid kestavad keskmiselt 800 tundi ja aroomiteraapia kapslid 500 tundi.


KAS AERA ON OHUTU KASUTAMISEKS LASTE JA LEMMIKLOOMADE JUURESOLEKUL?


Ohutus

Juhendist kinnipidamisel on Aera hajutit ümbritsev lõhn ja aroomiefekt pideval sissehingamisel ohutud. USA-s Philadelphias tegutsev Monelli Keemiliste Aistingute Keskus teatas hiljuti kolm aastat kestnud inimkatsete tulemustest, mille eesmärk oli saada vastus küsimusele, kas pidev kokkupuude siseruumides kasutatava aroomiainega põhjustab akuutseid tervisekahjustusi. Vastus on EI. Katse viidi läbi Proliteci kaubandusliku seadmega, mis kasutab samasugust tehnoloogiat kui Aera. (Lisainfo saamiseks lugege lõhnaaine või eeterliku õli ohutuskaardi 8. ja 16. lõiku.)


Lemmikloomade ohutus

Tuntakse muret, et eeterlikud õlid (tuntakse ka looduslike õlidena) võivad olla lemmikloomadele kahjulikud. Ehkki selle kartuse kinnituseks pole teaduslikke tõendeid, suhtume lemmikloomaomanike muresse tõsiselt. Üliväike mikroosakeste sisaldus sissehingatavas õhus ei tohiks lemmikloomadele kahjulik olla. Kui siiski on selline kahtlus, tuleks pidada nõu loomaarstiga.


Juhised toote õigeks kasutamiseks

Aera loob ümbritsevas õhus hüpoallergeense lõhnaefekti, kasutades üliväikestest kogustes aroomiõli. Siiski on aroomiaine kontsentratsioon 30 cm raadiuses ümber töötava kapsli väljundiava tunduvalt suurem. Hoidke enda ja teiste ninad töötavast hajutist vähemalt 30 cm kaugusel. Hoidke seadet lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas. Kasutage ainult vastavalt juhendile.


Lisa küsimuste korral kirjutage meile.
Email again: